darmowe usługi na youtub dla wośp Dodaliśmy nowe usługi. Zobacz zakładkę: NOWE USŁUGI

Darmowe usługi na 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Darmowe usługi na 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Darmowe usługi na 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

likomatic.com udostępnił całkowicie darmowe usługi na 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [ usługi dostępne tylko dla materiałów związanych z promowaniem #WOŚP ]

Prosimy o udostępnienie tej wiadomości wszędzie tam gdzie jest to możliwe, działajmy, grajmy, róbmy swoje bo inni nas potrzebują, siema.
Ze względu na charakter usługi, realizacja zamówienia obejmować będzie tylko i wyłącznie materiały promujące uczestnictwo w zbieraniu środków pieniężnych na #WOŚP lub inne materiały z tym związane. Wszystkie materiały będą weryfikowane pod tym kontem i realizowane będą tylko te dotyczące promowania #WOŚP. Aby umożliwić jak największej liczcie osób, które mogą skorzystać z tego rodzaju ofert i aby kręg osób, które w ten sposób będą mogły całkowicie za darmo promować materiały związane z #WOŚP prosimy o przekazanie tej informacji jak największej liczbie osób, które w jakiś sposób chcą pomóc #WOŚP, nawet nie mając pieniędzy. Każde polubienie, wyświetlenie itp. reakcje związane z materiałami związanymi z #WOŚP powodować będą większe zasięgi i dotarcie do dużo większej liczby odbiorców i potencjalnych darczyńców.